هیچ چیز زنبور آمازون بازیگر تهیه کننده

هیچ چیز: زنبور آمازون بازیگر تهیه کننده جولیا رابرتز اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو با یوونتوس قرارداد بسته است

مدیر اجرایی پیشین کلوب یوونتوس مدعی شد که پیوستن فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید به بانوی پیر قطعی شده است است.

رونالدو با یوونتوس قرارداد بسته است

رونالدو با یوونتوس قرارداد بسته است

عبارات مهم : میلیون

مدیر اجرایی پیشین کلوب یوونتوس مدعی شد که پیوستن فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به بانوی پیر قطعی شده است است.

به گزارش تسنیم، در روزهای اخیر رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی اخباری در خصوص احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و پیوستن او به یوونتوس منتشر کرده اند. بعضی از این رسانه ها مدعی شده است اند که رونالدو پیشنهاد دستمزد 30 میلیون یورویی یوونتوس را پذیرفته و تنها توافق بین دو کلوب رئال و یووه باقی مانده هست. در سوی دیگر خبر می رسد که یوونتوس در ازای 100 میلیون یورو (88 میلیون پوند) رونالدوی 33 ساله را به خدمت می گیرد.

رونالدو با یوونتوس قرارداد بسته است

لوچانو موجی، مدیر اجرایی پیشین کلوب یوونتوس در این باره گفت: رونالدو آزمون های پزشکی یوونتوس را در شهر مونیخ پشت سر گذاشته و قراردادش را هم امضا کرده هست. این چیزی است که من بعد از صحبت با افراد مهم متوجه شدم.

رونالدو در فصل اخیر 44 گل در مسابقه های متفاوت جهت رئال مادرید به ثمر رساند و جزو تأثیرگذارترین بازیکنان این تیم در کسب سومین قهرمانی متوالی در مسابقه های لیگ قهرمانان اروپا بود.

مدیر اجرایی پیشین کلوب یوونتوس مدعی شد که پیوستن فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید به بانوی پیر قطعی شده است است.

موجی با اشاره به اینکه در سال 2002 قصد داشته کریستیانو رونالدو را از اسپورتینگ لیسبون جهت یوونتوس به خدمت بگیرد، اظهار داشت: در سال 2002 یکی را جهت دیدن بازی رونالدو به لیسبون فرستادم. او آن موقع 18 ساله بود، ولی پختگی و تصمیماتی که در زمین می گرفت، من را تحت تأثیر قرار داد.

وی ادامه داد: جهت عملی کردن این انتقال با مسئولان کلوب اسپورتینگ لیسبون تماس گرفتم. متأسفانه مارچلو سالاس نپذیرفت که با رونالدو معاوضه شود و به اسپورتینگ برود چون قصد بازگشت به ریورپلاته را داشت. در آن وقت پیشنهاد بالای پنج میلیون یورویی به رونالدوی 18 ساله دادم، ولی در نهایت این انتقال انجام نشد.

واژه های کلیدی: میلیون | لیسبون | رونالدو | یوونتوس | رسانه ها | رونالدو | 100 میلیون | کریستیانو | رئال مادرید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog