هیچ چیز زنبور آمازون بازیگر تهیه کننده

هیچ چیز: زنبور آمازون بازیگر تهیه کننده جولیا رابرتز اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث تعداد کشته ها به سه نفر رسید ، کارگر مصدوم حریق کارخانه خمین فوت کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: با فوت کارگر مصدوم شده است در حریق یک واحد صنعتی تولید مواد شیمیایی در خمین، آمار کشته‌های این سانحه به سه نفر رسید.&nb

کارگر مصدوم حریق کارخانه خمین فوت کرد/تعداد کشته ها به سه نفر رسید

عبارات مهم : کارگر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: با فوت کارگر مصدوم شده است در حریق یک واحد صنعتی تولید مواد شیمیایی در خمین، آمار کشته های این سانحه به سه نفر رسید.

حمید غیاثی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وقوع آتش سوزی روز گذشته (جمعه 29 تیرماه) بر اثر انفجار مخازن بنزن شرکت تولیدی و شیمیایی پویان صنعت در شهرک صنعتی خمین اظهار کرد: در این اتفاق دو نفر در دم فوت شدند و تنها مصدوم این سانحه که به بیمارستان انتقال یافته شده است بود به علت شدت بالای سوختگی، صبحگاه امروز فوت کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: به دنبال حریق مواد شیمیایی در این واحد صنعتی و آلودگی هوای ناشی از آن، جهت تنی چند از کارگران نیز مسئله تنفسی پیش آمد، ولی استنشاق هوا و گازهای آلوده به حدی نبوده است که نیاز به اعزام افراد به بیمارستان باشد.

تعداد کشته ها به سه نفر رسید ، کارگر مصدوم حریق کارخانه خمین فوت کرد

غیاثی در پاسخ به این پرسش که میزان خسارت وارده به این شرکت چقدر هست، اظهار کرد: در خصوص میزان خسارت وارده هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدیم که بعد از برآورد مورد نیاز اعلام خواهد شد.

وی در خصوص علت آتش سوزی نیز گفت: این شرکت نیمه فعال بوده و بیشترین فعالیت آن کارهای عمرانی و تاسیساتی هست، ولی به نظر می رسد به علت انجام فعالیت تاسیساتی این اتفاق تلخ اتفاق افتاده باشد، گرچه کارشناسان در حال بررسی علت دقیق و مهم بروز سانحه هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: با فوت کارگر مصدوم شده است در حریق یک واحد صنعتی تولید مواد شیمیایی در خمین، آمار کشته‌های این سانحه به سه نفر رسید.&nb

وی تصریح کرد: به علت فعالیت این شرکت در حوزه تولید مواد شیمیایی این کارخانه مجهز به تاسیسات ایمنی بوده هست، ولی به علت شدت انفجار امکان استفاده از تجهیزات ایمنی مستقر در شرکت وجود نداشته است.

واژه های کلیدی: کارگر | فعالیت | کارگران | شیمیایی | کارخانه | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog